وکیل کیفری- وکیل کیفری در غرب تهران


وکیل کیفری به وکیل گفته می شود که در دعاوی کیفری تخصص دارد . دعاوی کیفری به مجموعه ای از امور خاص اطلاق می گردد که پس از طرح آن دعاوی، دادگستری و در بیشتر اوقات دادسرا شروع به رسیدگی نموده و اقدام به کشف جرم، تعقیب متهم، تحقیقات مقدماتی می شود.
وکیل کیفری، کسی است که دعاوی کیفری همچون سرقت و فروش مال غیر، جعل اسناد و مدارک، کلاه برداری، ترک انفاق و اختلاس و غیره را اقامه‌ می‌دارد. وکلای کیفری در دادسرا، دادگاه کیفری، نظامی وسازمان تعزیرات حکومتی به وکالت می‌پردازند. وکیل کیفری از نظر آزادی فردی و حقوق قربانی با حساس ترین مشکلات جامعه سرو کار دارد.
وکیل کیفری در تهران جزو سخت‌ترین و حساس‌ترین وکالت‌های حقوقی محسوب می‌شود که برای موفقیت در آن به دانش، تخصص و تبحر زیادی لازم است. حتی رعایت عمل وکیل نیز اهمیت دارد و وی می‌تواند به آنی مرزهای بین برائت و مجازات را جابه‌جا کند. وکیلی که تجربه بیشتری داشته باشد، می‌تواند در این راه موفق‌تر عمل کند. البته برخی نیز بدون داشتن دانش و تجربه کافی پرونده‌های بسیاری را با شکست روبه‌رو می‌کنند.

اهمیت وکیل کیفری در تهران


وکیل کیفری از آن جهت پر اهمیت است که در واقع ضامن آبرو و حیثیت هر دو طرف می‌باشد وکیل باید دقت کند که آیا واقعا جرمی به وقوع پیوسته است یا خیر و بعد از بررسی کامل اتهام به قضاوت در مورد آن بپردازد. مسائل و امور دعاوی کیفری بر خلاف دعاوی مدنی که اکثرا مالی می‌باشد با جان افراد سروکار دارد و ممکن است کوچکترین خطا و اشتباه در دفاع باعث ضربه شدید یا نابود شدن و از بین رفتن دارایی اشخاص شود که در واقع همان جان انسان‌ها است.

وکالت در تمامی حوضه‌های حقوقی

برترین وکیل‌های غرب تهران در دفتر حقوقی حق گرا شعبه صادقیه فعالیت می‌کنند. این وکلا در زمینه‌های مختلف حقوقی و قضایی علاوه بر وکیل خانواده، از وکلای برجسته دیگری که در زمینه‌های وکیل کیفری، وکیل ملکی، وکیل اداری، وکیل برای مهاجرت و ... تجربه دارند، استفاده می‌کنند.


دفتر حقوقی حق گرا شعبه غرب


فلکه دوم صادقیه - ضلع شمال غربی فلکه - خیابان گلستان یکم
تلفن:
44011378-9
44068392
44095127
44241720
44241746

مقالات حقوق کیفری با بهترین وکیل غرب تهران


برترین وکیل کیفری در غرب تهران


این گروه حقوقی که در غرب تهران فعالیت می‌کند، تمامی محله‎‌های غرب تهران را در پوشش وکیل‌های مجرب خود قرار داده است. وکیل‌ها غرب تهران در دفتر حقوقی حق گرا شامل محله‌های مختلف می‌باشد. وکیل در منطقه 5، وکیل در منطقه 6، وکیل در منطقه22، وکیل در صادقیه ، وکیل در آزادی ، وکیل در شهرک اکباتان، وکیل در مهرآباد، وکیل در تهرانسر، وکیل در باغ فیض، وکیل در جنت آباد، وکیل در سعادت آباد، وکیل در طرشت، وکیل در پونک و .. دیگر محله‌های محدوده غرب تهران را پوشش میدهد.

وکیل غرب تهران


در دسترس بودن وکیل برای گرفتن مشاوره حقوقی و جلسات حقوقی، بسیار حائز اهمیت است. مدیریت دفتر حقوقی حق گرا برای سهولت در رفت و آمد موکلین خود شعبه دفتر حقوقی غرب تهران را بازگشایی کرد. این دفتر حقوقی برترین وکیل‌ را در غرب تهران دارد. همچنین موفقترین دفتر وکالت در غرب تهران محسوب می‌شود. این دفتر حقوقی، بهترین وکیل‌ها در غرب تهران گرد هم آورده.
این دفتر حقوقی فقط در زمینه وکیل کیفری فعالیت نمیکند، بلکه وکیل‌های با‌تجربه و مجرب دیگری در زمینه وکیل خانواده، وکیل ملکی، وکیل جرایم سایبری و ... دارد. این وکلا در زمینه تخصصی خود به مشاوره و در دست گرفتن پرونده موکیل خود می‌پردازند و تا برای رسیدن به نتیجه مطلوب راهی میسازند و یا راهی میابند.